Overslaan en naar de inhoud gaan
Beschrijving

Zomerrit 2026 : Rondje Manhay (afstand naar keuze 140, 220 of 270 kilometer)

Aanrijroute via E25, afrit Manhay.

Dit is een individuele Ardennenrit, steeds fijn om in kleine groep te rijden. Een aanrader is om rond 10u te vertrekken, zo treffen we mekaar.

Startpunt is café ‘Le Relais’, Rue Du Vicinal 38 in Manhay, open vanaf 8:00u. Dit ligt op 2 kilometer van de afrit van de autoweg.

Na koffie komt de keuze van de dag: nemen we de optie voor een  ‘kort’ rondje Manhay of gaan we voor ‘le grand tour’ ? Of toch de gulden middenweg van 220 km?  Hoe zit het met het weer? Er blijft wel tijd om nog van idee te veranderen, tot Houffalize volgen we allemaal immers dezelfde weg. Het korte rondje Manhay, dat we in 2024 al hebben proef gereden enkele dapperen (Veerle, Guy, Bert, Eddy) in de gietende regen, leidt ons via La Roche, Hotton, Durbuy, Targnon, Rahier, terug naar Manhay. Aanbevolen stops: koffie in Houffalize, een snack in Durbuy,  en een ijsje in Lierneux.

De lange route voegt er heel wat extra’s aan toe: een lus naar het zuiden tot in Bastogne, (tussenstop bij Mardasson), verder naar  Saint Hubert, om dan terug aan te sluiten bij de kortere route in Roche tot Durbuy.  We kunnen deze route dan verder blijven volgen  (deze variatie is zo ongeveer 220 kilometer lang )  of via een extra lus via Spa, Stavelot, Grand Halleux, Lierneux, terug bij de afrit Manhay te komen.  

Datum
Instructie

De .gpx bestanden zijn hier te downloaden (na inloggen). Als er  slechts 1 download staat dan is de gpx voor de hele route. Anders bestaat de route uit een deel van begin tot pauze, en een deel van pauze tot einde en zijn er twee download links.